1 PLN Polonya Złoty için PKR Pakistan Rupisi


Son Güncelleme : Mon, 02 Aug 2021 09:22:09 +0000

1
Polonya Złoty
veya 1 PLN için PKR: =
42.328000 PKRs
Pakistan Rupisi
Döviz kuru : 42.32800


Son Güncelleme : Mon, 02 Aug 2021 09:22:09 +0000

Polonya Złoty vs Pakistan Rupisi. Son 10 gün
Date Polonya Złoty Pakistan Rupisi
Monday, 08/02/2021 1 PLN = 42.34900 PKR
Sunday, 08/01/2021 1 PLN = 42.24400 PKR
Saturday, 07/31/2021 1 PLN = 42.24400 PKR
Friday, 07/30/2021 1 PLN = 42.15200 PKR
Wednesday, 07/28/2021 1 PLN = 41.57600 PKR
Tuesday, 07/27/2021 1 PLN = 41.47000 PKR
Monday, 07/26/2021 1 PLN = 41.34500 PKR
Sunday, 07/25/2021 1 PLN = 41.36500 PKR
Saturday, 07/24/2021 1 PLN = 41.39600 PKR
Friday, 07/23/2021 1 PLN = 41.53100 PKR
Gerçek Zamanlı grafik PLN/PKR or (Polonya Złoty / Pakistan Rupisi)
Polonya Złoty için Pakistan Rupisi ve Pakistan Rupisi için Polonya Złoty
PLN PKR PLN PKR
5 PLN = 211.6400 PKR 0.1181 PLN = 5 PKR
10 PLN = 423.2800 PKR 0.2363 PLN = 10 PKR
20 PLN = 846.5600 PKR 0.4725 PLN = 20 PKR
50 PLN = 2116.4000 PKR 1.1813 PLN = 50 PKR
100 PLN = 4232.8000 PKR 2.3625 PLN = 100 PKR
300 PLN = 12698.4000 PKR 7.0875 PLN = 300 PKR
500 PLN = 21164.0000 PKR 11.8125 PLN = 500 PKR
1000 PLN = 42328.0000 PKR 23.6250 PLN = 1000 PKR
Döviz Çevirici
PLN